Kleine projecten, duurzaam resultaat
Heeft jouw school of organisatie een idee voor een vernieuwend project dat het milieu of klimaat verbetert? Dan kan je beroep doen op de subsidie voor kleine duurzame projecten van de provincie Limburg.
Zowel verenigingen, scholen, bedrijven als gemeenten komen in aanmerking voor deze subsidie.
Terreinrealisaties en communicatieacties worden allebei betoelaagd. Zolang jouw idee inhoudelijk aanleunt bij het provinciale klimaat- en milieubeleid, maak je kans op financiële steun. Zo kregen verenigingen subsidies voor de realisatie van een rondreizende tentoonstelling over de klimaatverandering, om voedselbossen aan te planten of voor het inrichten van boekenruilkastjes.
Online aanvragen
Interesse? Bekijk het subsidiereglement, de voorwaarden en het aanvraagformulier.
Stuur vóór 1 maart je ingevuld aanvraagformulier naar milieuenklimaat@limburg.be
Meer nieuws
De verwarming lager zetten en een dikke trui aantrekken, zo begon het ooit met Dikketruiendag. Maar we kunnen veel meer doen. Daarom heet Dikketruiendag voortaan #iktrekhetmijaan.
Doe mee
Samen zetten we onze schouders onder een groene en duurzame provincie.Â