Meanderen aan de Maas
Ben je van plan om met je klas (2e of 3e graad lager onderwijs) een educatieve en inspirerende dag door te brengen in een prachtige natuurgebied van Dilsen-Stokkem? Het Visitor Center De Wissen biedt een unieke expo over de Maas en haar omgeving, speciaal voor scholen.
Over dit programma
Bij aankomst in het Visitor Center ontvangt elke leerling het Kronkelboekje, dat hen aan de hand van boeiende vragen en opdrachten door de expo leidt. De vragen sluiten aan bij wat ze onderweg zien en ontdekken. Dit boekje mogen ze na afloop mee naar huis nemen als herinnering aan hun bezoek.
! Voor dit bezoek is het nuttig om op voorhand al enkele dingen te bespreken in de klas. Een handige bundel voor leerkrachten, filmpjes en enkele verhalen vind je terug op de hoofdpagina van 'Meanderen aan de Maas'.
Een dagvullend programma
Om er een volledige educatieve dag van te maken, raden we aan om het bezoek aan de expo te combineren met een van de andere activiteiten zoals een vlechtatelier of een educatieve wandeling. Zo maak je van het bezoek aan De Wissen een ervaring waar je leerlingen nog lang over napraten.
Locatie(s)
Max. aantal personen
Reserveer dit programma
Boek je een programma voor het eerst?
Vul je gegevens in en we maken je profiel aan.
Meer info?
Gerelateerde programma's
Laat je leerlingen de Maas helpen ademen, groeien en leven.
Ontdek de geheimen van de vijver met "WaterWarriors - de voedselketenstrijd"!
Doe mee
Samen zetten we onze schouders onder een groene en duurzame provincie.